» DAMIZLIK EKİPMANLARI

4 mm tel kullanılarak içten montajlı veya dıştan montajlı tiplerde üretilmektedir. Kullanım aralığı olarak 42mm-44 mm seçenekleri mevcuttur. İsteğe bağlı olarak 1 metre, 1,2 metre ve 1,5 metre boy ölçüleri sağlanabilmektedir. Kopma, atma yapmayacak şekilde montajlanmış ve uzun yıllar kullanımı açısından da galvaniz kaplamalıdır.

 

Damızlık yemlik sistemi

 

Asansör Tipi Otomatik Yemleme

Asansörlü otomatik bantlı yemleme sistemi, metrekareye daha fazla Broiler damızlık koyulmasını sağlayan bir sistem olup her türlü makas tipine uygulanarak sistemin yukarı, aşağı hareket etmesini sağlar.

Sistem havada iken yemleme yapılır, aşağı indiğinde hayvanlar yemi eşit şekilde önlerinde bulur ve üniform yem dağılımı gerçekleşmiş olur. Deponun üst bölümü sistemden ayrılarak sistem tavana kadar kalkar ve temizleme kolaylığı sağlanır.

 

Dişli redüktörlü yem taşıma motoru

 

Yem dağıtma makınası redüktörler son teknoloji dişli sistemleri içermektedir.

4 ayaklı sehpa üzerine monte edilerek stabil bir şekilde sorunsuzçalışması sağlanmıştır.

Kolaylıkla aşağı-yukarı yükseklik ayarı yapılabilmektedir. Palet gerdirme aparatı sayesinde palet gerginliği ayarlanabilmektedir. Tek devirli ve çift devirli olmak üzere iki farklı hız seçeneği mevcuttur. Tek devirli dakikada 18m/sa , çift devirli 35m/sa hızla hareket sağlayabilmektedir.

 

Yem deposu

 

7 00-500 kg kapasite aralığında üretilebilmektedir. 7 -2-3 çıkışlı çeşitleri mevcuttur.

Kolaylıkla yukarı-aşağı yükseklik ayarlanabilmektedir.

Depo çıkışındaki hareketli sistem ile yem seviyesi ayarlanabilmektedir. Statik boya ile korozyona karşı uzun yıllar korunmaktadır.

Sakarya 1. Organize Sanayi Bölgesi 1 No'lu Yol No:27 54060 PK. Arifiye / Sakarya

TEL   : 0264 291 50 90 (PBX) /  0530 787 14 14  /  0549 677 00 54

E-MAIL : info@farmtech.com.tr