ORGANİK, ORGANOMİNERAL GÜBRE MAKİNE EKİPMANLARI

FARMTECH BİYOTEKNOLOJİ

KOMPOSTLAŞTIRMA BÖLÜMÜ

Büyükbaş, küçükbaş, kanatlı  çiftlikleri atıkları, bitkisel atıklar, biyogaz tesisi atıkları, çöp tesisi atıkları ve benzeri organik madde atıklarından, organik gübre üretmek için gerekli şartların sağlandığı bölümdür.

Yaklaşık 30 gün fermantasyon süresi sonunda toprak ve bitkiler için uygun değerlere sahip organik gübre oluşur.  (Yaklaşık, Organik madde  % 60 ile 65, C/ N 20 ile 30 aralığında gerçekleşecektir). Yönetmeliklere uygun tasarlanmış alt yapısı ile tüm hava şartlarında yıl boyunca üretim yapılabilir.

ORGANOMINERAL GÜBRE BÖLÜMÜ

Fermantasyon sonrasında olgunlaşan gübreler otomasyona sahip nem alma ve hijyenizasyon makinesinde, hijyenizasyonu sağlanarak, aynı zamanda istenilen nem seviyesine getirilerek toz veya granül halinde organik gübre olarak satışa sunulabilir veya mineraller, leonardit iz elementler vb. katılarak granül halinde organomineral gübre olarak  pazara sunulabilir.  Otomasyona sahip tesiste gerekli detaylar takip edilmekte ve raporlanmaktadır.

FAYDALI MİKROORGANIZMALAR KULLANILARAK ORGANİK ÜRÜNLERİN GELİŞTİRİLMESİ,

İNSANLAR, HAYVANLAR VE TOPRAK İÇİN SÜRDÜRÜLEBİLİR ÇÖZÜMLER.

DAHA FAZLA BİLGI İÇİN SAYFAMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ

https://agribioeko.com

© 2022 Farmtech Çİftlik Makine ve Ekipmanları

Tüm hakları saklıdır. Site içerisinde kullanılan bilgi, belge ve görsellerin site sahibinin yazılı izni olmadan kullanılması yasaktır.

 

Sakarya 1. OSB 1 No'lu Yol No:27 54060 PK. Arifiye / Sakarya 0.264 291 50 90 (PBX) - info@farmtech.com.tr